+48 609 456 006 biuro@strategiafm.pl

Akademia Wiedzy i Doświadczenia Public Relations

Specjalistyczne szkolenia z zakresu szeroko pojętej komunikacji marketingowej

Z dniem 5 września 2016 rozpoczęła swoją działalność Akademia Wiedzy i Doświadczenia Public Relations Agnieszki Bednarczyk pod szyldem naszej agencji. Akademia oferuje specjalistyczne szkolenia z zakresu szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Jest uwieńczeniem 20 lat doświadczenia założycielki Strategia FM. Akademia jest także zwieńczeniem 10 lat istnienia agencji na rynku. Pierwsze szkolenia odbyły się w Warszawie oraz Chorzowie w ramach One Day Roadshow.  Frekwencja na obu szkoleniach wyniosła ponad 150 osób.

Szkolenia w ramach One Day Roadshow 2016:

5 września 2016, Hotel Sound Garden w Warszawie,  110 uczestników
– „Narzędzia public relations do budowania wizerunku firmy i produktu w Polsce
– „Relacje i komunikacja w sprzedaży produktów i usług”

9 września 2016, Hotel Arsenal Palace w Chorzowie, 40 uczestników
– „Narzędzia public relations do budowania wizerunku firmy i produktu w Polsce
– „Relacje i komunikacja w sprzedaży produktów i usług”

Jak  stwierdzili organizatorzy i uczestnicy wydarzenia były to inspirujące szkolenia, dzięki którym znaczenie wzrosła wartość całego przedsięwzięcia, ale także była to się idealna okazja do doskonalenia swoich umiejętności, które szczególnie przy bezpośrednich kontaktach biznesowych są niezastąpione.

Dużo pracy, energii i zaangażowania pracy całego naszego zespołu zostało uwieńczone sukcesem, wieloma podziękowaniami, prośbami o indywidualne konsultacje, a w Chorzowie nie zabrakło oklasków na zakończenie spotkania. Wszystko to potwierdza jak ogromna jest potrzebna na praktyczną wiedzę z obszaru PR. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego celem poznania szczegółowej oferty szkoleniowej Akademii oraz konsultacji indywidualnych z naszym ekspertem panią Agnieszką Bednarczyk.

Nasz ekspert pani Agnieszka Bednarczyk, Dyrektor Naczelna Strategia FM, członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, od blisko 20 lat zajmuje się zagadnieniami z zakresu public relations oraz organizacją wydarzeń specjalnych. Kieruje się zasadami etyki, uczciwości, szacunku. Ceni jasne przejrzystość relacji, dobrą komunikacje i profesjonalizm. Przez lata związana z branżą medialną. Była producentem koncertów i imprez masowych takich jak Inwazja Mocy radia RMF FM. Wykładowca, ekspert, autorka publikacji branżowych, prelegent targów, kongresów takich jak Kongres Profesjonalistów Public Relations, Rema Congress, Forum Branży Eventowej, OneDay Roadshow.

Wybrane tematy szkoleń:

Narzędzia public relations do budowania wizerunku firmy i produktu.
Relacje i komunikacja w sprzedaży produktów i usług.
Marketing sieci i centrów handlowych w praktyce.
Zarządzanie sytuacją kryzysową. Nie taki kryzys straszny jak go malują.
Relacje z mediami w praktyce. Nie lubię poniedziałku.
Zarządzanie i logistyka przy organizacji eventów dla sieci handlowych..
Sztuka komunikacji i budowanie wartości.
Eventy i trendy w komunikacji marketingowej.

Zapraszamy także do korzystania z możliwości konsultacji indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego, planowania ścieżki kariery, kreowania wizerunku. W naszej ofercie znajdują się także autorskie programy do analizy i planowania biznesu oraz kreowania własnej rzeczywistości prywatnej i zawodowej.

Skontaktuj się z nami

2 + 8 =

Nasze oddziały
Zadzwoń do nas