+48 609 456 006 biuro@strategiafm.pl

O Nas

Kilka słów o nas i naszej działalności

Szanowni Państwo,

mam przyjemność przedstawić Państwu agencję eventową i public relations Strategia FM, wyspecjalizowaną w organizacji imprez i akcji promocyjnych o najwyższym stopniu trudności logistycznej.

Świadczymy usługi z zakresu komunikacji marketingowej i kompleksowej organizacji wydarzeń biznesowo-promocyjnych. Specjalizujemy się w organizacji uroczystych otwarć oraz imprez jubileuszowych. Stworzyliśmy zaawansowany system logistyki i zarządzania ludźmi, bazujący na strukturze regionalnych oddziałów i lokalnych przedstawicieli, który pozwala nam na realizację najbardziej skomplikowanych terytorialnie projektów. Zatrudniamy lokalnych dostawców.

W styczniu 2015 przeprowadziliśmy blisko 170 eventów jednocześnie na ternie całej Polski. W projekt zaangażowanych zostało ponad 1000 osób w terenie, kilkanaście osób koordynujących ich prace regionalnie i sztab ludzi w centrali agencji. Strategiczne podejście do planowania i koordynacji zaowocowały sukcesem jakim było wielkie otwarcie nowej sieci MILA w Polsce, 17 stycznia 2015 roku. W gronie naszych klientów jest wiele sieci handlowych; m.in. TESCO Polska, POLOmarket, FreshMarket, MILA i Leroy Merlin. Pracujemy także dla samorządów lokalnych, korporacji oraz polskich handlowców i producentów. Zajmujemy się promocją gospodarczą, inwestycyjną, komunikacją z mediami oraz komunikacją kryzysową. Jakość oferowanych przez nas usług klienci potwierdzają w referencjach, których lekturę polecam w zakładce REFERENCJE.

Oferujemy Państwu szeroki pakiet usług PR wzbogacony moim osobistym doświadczeniem w biznesie, samorządzie oraz w mediach. Jako producent koncertów i imprez masowych Radia RMF FM, takich jak Inwazja Mocy, zyskałam solidną podstawę do produkcji imprez i kontaktów z mediami. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations łączę realizację komercyjnych projektów ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Zwracam uwagę nie tylko na cele biznesowe, ale także na budowanie dobrych relacji z partnerami.

Z okazji obchodów 10-lecia agencji Strategia FM dziękuję wszystkim naszym klientom, partnerom, współpracownikom i zapraszamy do dalszej współpracy życząc wszystkim kolejnych sukcesów.

Zapraszam do współpracy

podpis AB

 

 

 

AGNIESZKA BEDNARCZYK
Dyrektor Naczelna Strategia FM

Skontaktuj się z nami

5 + 10 =

Nasze oddziały
Zadzwoń do nas