+48 609 456 006 biuro@strategiafm.pl

Pasaż Tesco

Eventy promocyjne

lata 2005/2016

Agencja StrategiaFM współpracuje z Tesco Polska od 2005 roku. Pierwszą realizacją agencji po rozpoczęciu działalności był event z okazji świat Bożego Narodzenia w grudniu 2005, który odywał się przez tydzień w Pasażu Tesco Czestochowa, kolejne eventy były organizowane przez agencję w wybranych Pasażach w Polsce z okazji świąt Wielkanocnych, Dnia Dziecka, Urodzin Tesco. Agencja Strategia.FM była pomysłodawcą projektów realizowanych współnie z organizacjami pozarządowymi w Pasażach: w grudniu 2009 roku była to akcja pn. „Od Serca na Święta”, w marcu 2010 roku „Wielkanocne dary Serca”.  Z roku na rok i z mieiąca na miesiąc współpraca rozszerzała się. Co kwartał odbywały się eventy w kilku, a nawet kilkudziesięciu Pasażach jednoczesnie i trwały z reguły cały weekend. Od maja 2014 roku Strategia FM zajmuje się koordynacją akcji z zakresu CSR dla społęczności lolaknych w wybranych pasażach Tesco.

Projekt Pasaż Tesco „Poznaj bliskiego sąsiada” kierowany jest do społeczności lokalnych i ma na celu wzmocnienie relacji mieszkańców i przedstawicieli społeczności lokalnych, umożliwia kontakt przedstawicieli organizacji z mieszkańcami, prezentację i promocję osiągnięć lokalnych organizacji działających w obszarze kultury, sportu, pożytku publicznego, edukacji, inspirowanie do kreatywności, współdziałania na gruncie lokalnym, propagowanie wszelkich działań sprzyjających ożywieniu aktywności społeczeństwa.

Mieliśmy okazję przygotować i koordynować udział  z prezentacją osiągnięć wielu lokalnych organizacji w Pasażach Tesco: Bielsko-Biała, Gliwice, Częstochowa. W programie odbywały się: wystawy fotografii artystycznej i warsztaty fotograficzne, pikniki organizacji pozarządowych, preznetacje teatrów i promocje spektakli, klubów sportowych, szkół tańca,  szkół językowych, organizacji ekologicznych, naukowych i wielu innych, z których fotorelacje można obejrzeć wybierając daną lokalizację na stronie Pasażu Tesco albo na naszym profilu na Facebooku.

Skontaktuj się z nami

4 + 15 =

Nasze oddziały
Zadzwoń do nas