+48 609 456 006 biuro@strategiafm.pl

O Nas

Kilka słów o nas i naszej działalności

Strategia.FM to agencja o specjalności Event Marketingu i Public Relations. Jesteśmy agencją działająca na rynku już 10 lat. Bazujemy na ponad kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym przy realizacji największych projektów dla Radia RMF FM, instytucji samorządowych, organów administracji publicznej, organizacji społecznych jak również firm lokalnych, krajowych i korporacji międzynarodowych. Oferujemy kompleksowe przygotowanie i realizację wydarzeń specjalnych, imprez i akcji promocyjnych. Łączymy kreatywność z szybką i profesjonalna obsługą. Jako grupa wybitnie kreatywnych specjalistów od dawna stosujemy niekonwencjonalne formy komunikacji, intrygujący guerilla marketing, oraz klasyczny ambient. Należymy również do grupy pionierów marketingu terytorialnego, mającego za zadanie budowanie wizerunku oraz promocję miast, gmin i regionów.

Nasz zespół tworzą eksperci. Jesteśmy pasjonatami public relations, Internetu oraz marketingu, ale przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami. Pracujemy efektywnie, a nasi Klienci osiągają sukcesy. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompetentną obsługę, profesjonalizm oraz wysoką jakość pracy.

Dyrektor Naczelna naszej agencji jest członkiem PSPR, którego celem jest popularyzowanie istoty i działań public relations, jako dziedziny zarządzania, która poprzez budowanie wzajemnie korzystnych relacji między firmami, organizacjami, osobami a grupami otoczenia, przyczynia się do poprawy ich reputacji.

Z naszych usług korzystają duże firmy i korporacje istniejące na rynku od lat, małe firmy, nowo powstające oraz organizacje i instytucje publiczne.  Przykładamy ogromną wagę do tego, aby tworzyć dobre relacje z naszymi klientami. Otrzymujemy oficjalne podziękowania i współpracujemy od lat realizując stałe zlecenia.

Dostarczamy swoim Klientom nie tylko najwyższej jakości produkty i usługi spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających gustów, ale wychodzimy poza standardy marketingu i reklamy łącząc je z aktywnością społeczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej historii agencji można zobaczyć w archiwum, czyli na naszej pierwszej stronie internetowej, gdzie echem odbija się historia zdarzeń sprzed lat kiedy to urodził się pomysł powstania agencji Strategia.FM. Strategia.FM to agencja z wieloletnią, blisko 20-letnią tradycją.

Skontaktuj się z nami

13 + 10 =

Nasze oddziały
Zadzwoń do nas