+48 609 456 006 biuro@strategiafm.pl

Strategia FM w liczbach

Lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Opinie naszych klientów

cytat

Konieczność synchronizacji naszego eventu z otwarciem galerii handlowej wymagało najwyższego stopnia dyscypliny czasowej i organizacyjnej. Wszelkie wyzwania logistyczne, techniczne i multimedialne podejmowane były przez pracowników agencji na bieżąco i skutecznie, a sprawdzeni podwykonawcy zapewnili prawidłowy przebieg i obsługę imprezy.

Leroy Merlin

Dyrektor Sklepu
Leroy Merlin Posnania

cytat

Strategia FM swoim nakładem pracy i zaangażowaniu wielu osób, przeprowadziła kompleksową realizację rozproszonych na terenie całego kraju 167 eventów, poczynając od opracowania części merytorycznej, scenariuszy, poprzez produkcję, zakup, branding materiałów i strojów promocyjnych, rekrutację, zatrudnienie i przeszkolenie hostess, po obsługę logistyczną, techniczną i konferansjerską eventów. W projekt agencja zaangażowała ponad 1000 osób w terenie, które obsłużyły tego dnia blisko 300 000 naszych klientów, oraz kilkanaście osób koordynujących prace w regionach.

Mila

Dyrektor Marketingu
market-Detal

Aktualności

Styczeń 2017- Otwarcie Leroy Merlin Bełchatów

W dniach 19 – 21 stycznia 2017 przeprowadziliśmy kolejne uroczyste otwarcie hipermarketu sieci Leroy Merlin w Polsce. Tym razem pracowaliśmy przy inwestycji w Bełchatowie. Zapewniliśmy kompleksową organizację wydarzeń, a w tym oprawę techniczną, multimedialną, cateringową, promocyjną fotograficzną, i konferansjerską, z koordynacją wszystkich działań. Zadbaliśmy o wysoką jakość uroczystego otwarcia dla 400 gości VIP, obsługę konferencji prasowej oraz oprawę i atrakcję w dniu otwarcia sklepu dla klientów.

6 grudnia 2016 - Mikołaj w Centrum Handlowym M1

W dniu 6 grudnia 2016 r. mieliśmy przyjemność przygotować i realizować Mikołajkową akcję w Centrum Handlowym M1 Częstochowa. Oczywiście nie zabrakło malowania buziek, tworzenia dekoracji choinkowych oraz kartek świątecznych. Ciekawy scenariusz imprezy, ekipa aktywnych, sympatycznych animatorów oraz profesjonalna obsługa techniczna, sprawiły, że event mikołajkowy wzbudził wiele pozytywnych emocji oraz uśmiechów wśród jego uczestników, co było jednym z najważniejszych założeń tego wydarzenia.

Świąteczne spotkania firmowe to najlepsza okazja do integracji zespołu

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zachęcamy do lektury artykułu autorstwa Pani Agnieszki Bednarczyk nt. „Świąteczne spotkania firmowe to najlepsza okazja do integracji zespołu”, który ukazał się w grudniowym wydaniu Strefy Biznesu.

Uroczyste otwarcie sklepu Leroy Merlin w Galerii Posnania

W środę 19 października 2016 odbyło się uroczyste otwarcie sklepu Leroy Merlin w Galerii Posnania.  Mieliśmy przyjemność  pracować przy tym projekcie w bardzo miłej atmosferze, choć pod presją czasu i przestrzeni.  Wiele tygodni przygotowań zaowocowało sukcesem tego wydarzenia.  Było to ogromne wyzwanie logistyczne i organizacyjne ze względu na konieczność dostosowania się do uwarunkowań jakie wynikały z trwającego jednocześnie otwarcia największej galerii handlowej w Wielkopolsce.

Zaufali nam

Urząd Miasta Częstochowy

Pasaż Tesco

Galeria Handlowa Baszta

Firma Małolepszy

Sieć Sklepów Mila

M1

Polo Market

John Deere

Leroy Merlin

Freshmarket

Centrum Handlowe Jagiellończycy

Konshurt

PGNiG

Żabka

Ryneczek

Kler

Skontaktuj się z nami

1 + 1 =

Nasze oddziały
Zadzwoń do nas