+48 609 456 006 biuro@strategiafm.pl

Jagiellończycy

Akcje promocyjne w Centrum Handlowo - Usługowym

AKCJE PROMOCYJNE W CENTRUM HANDLOWO – USŁUGOWYM JAGIELLOŃCZYCY

marzec 2016
W dniach 18.03.2016 i 19.03.2016  realizowaliśmy i koordynowaliśmy wielkanocną akcję w Centrum Handlowo – Usługowym Jagiellończycy. Klienci i Handlowcy mieli okazję spotkać wielkanocnego Kurczaczka i Zajączka, którzy obdarowywali wszystkich słodkościami oraz serdecznymi życzeniami. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek oraz dekorowanie świątecznych pisanek, a to wszystko w przepięknej, kolorowej, wiosennej scenerii.

grudzień 2015
Gwiazdkowa akcja w Centrum Handlowo – Usługowym Jagiellończycy. 19.12.2015r. realizowaliśmy spotkanie z Aniołem i Elfem, którzy odbarowywali Klientów i Handlowców siankiem, opłatkiem oraz  słodkościami. Każdy, kto napotkał na swojej drodze niebiańskiego Anioła i uśmiechniętego Elfa, przeniósł się w rodzinną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Mikołajkowa akcja w Centrum Handlowo Usługowym Jagiellończycy. 5.12.2015r. nasza agencja miała przyjemność realizować iście bajkowe mikołajki. Klienci i Handlowcy Centrum Handlowego gościli Mikołaja wręczającego prezenty oraz Śnieżynkę i Elfa częstujących pysznymi słodkościami.

kwiecień 2014
Akcja Wielkanocna w Polskim Centrum Handlowo – Usługowym Jagiellończycy. Klienci i Handlowcy mieli niezwykłą okazję, by przyjąć świąteczne życzenia i drobne słodkości od symboli Wielkanocy – Zajączka oraz Kurczaczka.

grudzień 2013
Boże Narodzenie w Polskim Centrum Handlowo – Usługowym Jagiellończycy – za naszą sprawą, z nieba zstąpiły dwa śliczne aniołki, by dzielić się z Handlowcami i Kupcami świąteczną radością oraz życzyć im ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

wrzesień 2013
Pożegnanie Lata w Polskim Centrum Handlowo – Usługowym Jagiellończycy. Animacje dla najmłodszych, szkółka szczudlarska, wielkie bańki mydlane, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez handlowców.

Skontaktuj się z nami

3 + 14 =

Nasze oddziały
Zadzwoń do nas